DatumUtakmicaVrijemeRezultatLigaSezonaLokacija

Novosti

Liga mladih RKS Tuzla: Lukavac i Sloboda finalisti kadetskog “Final Foura”

19/04/2019
Finalisti završnog “Final Four” turnira, u okviru doigravanja za prvaka Lige mladih RKS Tuzla u kadetskoj konkurenciji su KK Lukavac i OKK…

Opširnije

A1 liga BiH: Parovi i satnice polufinalnih utakmica play off-a

19/04/2019
Prve polufinalne  utakmice doigravanja za prvaka A1 lige BiH igraju se 20 i 21. aprila 2019. godine. U prvoj utakmici u Donjem…

Opširnije

Liga mladih RKS Tuzla: “Final Four” u kadetskoj konkurenciji 19. i 20. aprila u Lukavcu

19/04/2019
Prvi završni "Final Four" turnir, u okviru doigavanja za prvake Lige mladih RKS Tuzla u sve tri kategorije, igra se u kadetskoj…

Opširnije

Liga mladih RKS Tuzla: Završen ligaški dio takmičenja, slijede tri finalna turnira

19/04/2019
Sinoć odigranom posljednjom utakmicom 14. kola u juniorskoj konkurenciji, okončan je ligaški dio takmičenja Lige mladih RKS Tuzla u sezoni 2018./2019. U…

Opširnije

Završen ligaški dio A1 lige BiH: Igman Burch University sa prvog mjesta u doigravanje

14/04/2019
Sa posljednjim utakmicama 22. kola, okončan je ligaški dio nikad zanimljivije A1 lige BiH. Posljednje utakmice, posljednjeg kola su odredile i putnike…

Opširnije

KK Gračanica i KK Gen osigurali plasman u A1 ligu BiH

13/04/2019
Košarkaški klub Gen i Košarkaški klub Gračanica novi su članovi A1 lige BiH. Gen je u trećem susretu polufinalne serije A2 lige…

Opširnije

Liga mladih RKS Tuzla: Određeni termini “Final Four” turnira za pionire i kadete

12/04/2019
U aktuelnoj sezoni Lige mladih RKS Tuzla 2018./2019., nakon završenog posljednjeg ligaškog kola koje se igra narednog vikenda, prvi put će se…

Opširnije

DatumUtakmicaVrijemeRezultatLigaSezonaLokacija

[efb_likebox fanpage_url=”ligamladih.rkstuzla” box_width=”370″ box_height=”300″ locale=”bs_BA” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn” ]

A2 Liga Sjever 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
1Živinice1313026315
2Gradina Madi T.1310323128
3Bihać138521138
4Orlovik138521102
5Željo 1971137620-10
6Litva1331016-178
7Sloboda-Student1321115-284
8Gradina S.1311214-211

Juniori 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
1139422144
21210222130
31010020305
414952098
513671990
613671975
7135818-140
8134917-165
9124816-95
10124816-312
111221013-103

Kadeti 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
11716133608
21712529178
31714328240
41711628156
51711628121
61512327490
7171072734
8178925150
915872395
101761123-168
111751222-167
121721519-269
131601616-669
141511414-796

Pioniri 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
116160321005
21714331482
31713430179
41514129419
5161152775
61710727-26
7179826-108
81661022-139
91661022-155
101741321-498
111641220-323
121631319-183
131631319-243
141611515-485