DatumUtakmicaVrijemeRezultatLigaSezonaLokacija

Novosti

Juniorski “Final Four” Lige mladih RKS Tuzla 25. i 29. aprila u Tuzli

23/04/2019
“Final Four” Lige mladih RKS Tuzla u konkurenciji juniora igrat će se u Tuzli u SKPC Mejdan 25. i 29. aprila 2019.…

Opširnije

“Final Four” u konkurenciji pionira: Košarkaški karavan Lige mladih RKS Tuzla se seli u Živinice

22/04/2019
Nakon uspješeno realizovanog završnog turnira u konkurenciji kadeta koji je odigran u Lukavcu, košarkaški karavan Lige mladih RKS Tuzla se seli u…

Opširnije

A1 liga BiH: Termini i nominacija drugih utakmica play off-a

22/04/2019
Druge polufinalne utakmice u okviru doigravanja za prvaka A1 lige BiH, na programu su u srijedu 24. aprila 2019. godine. Prednost iz…

Opširnije

Ademir Zurapović sudi na Svjetskom prvenstvu u Kini!

22/04/2019
Najbolji bh. košarkaški sudija, Ademir Zurapović, nakon što je nedavno dobio nominaciju da sudi utakmice na predstojećem Final Fouru FIBA-ine Lige šampiona,…

Opširnije

A1 liga BiH / Play Off: Igman Burch U. – OKK Čelik 80:78

21/04/2019
U prvoj utakmici, polufinalnog para play-off-a A1 lige BiH Igman Burch University - OKK Čelik, domaći košarkaši su slavili sa 80:78 (12:17,…

Opširnije

A1 liga BiH / Play Off: Promo D. Vakuf – Turbina 88:71

20/04/2019
U prvoj utakmici polufinala A1 lige BiH, Promo Donji Vakuf je večeras pred svojom publikom nadigrao ekipu Turbine, te poveo 1:0 u…

Opširnije

Liga mladih RKS Tuzla: OKK Sloboda šampion u kadetskoj konkurenciji

20/04/2019
Pobjednik završnog “Final Four” turnira Lige mladih RKS Tuzla je ekipa OKK Sloboda koja je danas u finalnoj utakmici savladala vršnjake iz…

Opširnije

DatumUtakmicaVrijemeRezultatLigaSezonaLokacija

[efb_likebox fanpage_url=”ligamladih.rkstuzla” box_width=”370″ box_height=”300″ locale=”bs_BA” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn” ]

A2 Liga Sjever 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
1Živinice1313026315
2Gradina Madi T.1310323128
3Bihać138521138
4Orlovik138521102
5Željo 1971137620-10
6Litva1331016-178
7Sloboda-Student1321115-284
8Gradina S.1311214-211

Juniori 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
1139422144
21210222130
31010020305
414952098
513671990
613671975
7135818-140
8134917-165
9124816-95
10124816-312
111221013-103

Kadeti 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
11716133608
21712529178
31714328240
41711628156
51711628121
61512327490
7171072734
8178925150
915872395
101761123-168
111751222-167
121721519-269
131601616-669
141511414-796

Pioniri 2019-2020

PozEkipaUTPOBPORBODKR
116160321005
21714331482
31713430179
41514129419
5161152775
61710727-26
7179826-108
81661022-139
91661022-155
101741321-498
111641220-323
121631319-183
131631319-243
141611515-485